Podróżnych wjeżdżających samochodem do Lubawki od strony Kamiennej Góry wita zmodyfikowany znak informujący o początku terenu zabudowanego.
Do tradycyjnego znaku dorysowany lub doklejony został dodatkowy element. To prawdopodobnie UFO. Pod statkiem kosmitów widać sylwetkę, prawdopodobnie ludzką. Niestety nie wiadomo, czy kosmici kogoś z Lubawki porywają, czy postanowili zwiększyć populację tego przygranicznego miasta? Jak myślicie? Kto to jest? A może to kosmita postanowił zamieszkać w Lubawce?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze