O sporym szczęściu mogą mówić dwie kobiety, które dzisiaj (środa, 27 marca) uderzyło osobowym volvo w przydrożne drzewo.
Do kolizji doszło w Krzeszówku na drodze w kierunku Gorzeszowa. Volvo prowadziła 59-letnia kobieta. Z niewyjaśnionych powodów zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Pasażerką volvo była 84-latka. Paniom nic się nie stało.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze