Dwie osoby odniosły obrażenia po zderzeniu forda ka ze słupem energetycznym.
Do zdarzenia doszło dzisiaj (wtorek, 18 września) przed godziną 18 w Pisarzowicach. Z ustaleń policji wynika, że forda prowadził 66-latek. Pasażerką byłą 62-letnia kobieta. Oboje trafili do szpitali, mężczyzna w Wałbrzychu, kobieta w Kamiennej Górze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze