Tuż po północy w nocy z 1 na 2 kwietnia, w Miszkowicach doszło do groźnie wyglądającego wypadku. W drzewo uderzył samochód osobowy z pięcioma młodymi osobami.
Z pierwszych ustaleń policji wynika, że 19-latek prowadzący samochód niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca był trzeźwy.
Pojazdem podróżowało pięć osób w wieku 17-19 lat. Dwóch mężczyzn wymagało udzielenia pomocy medycznej. Przewiezieni zostali do szpitala.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze