W Kamiennej Górze na ulicy Waryńskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jednym z nich był policyjny radiowóz.
Z informacji udzielanych przez policję wynika, że sprawczynią zdarzenia był 23-letnia kierująca samochodem osobowym. Podczas manewru omijania nie zachowała należytej ostrożności i uderzyła w tył radiowozu.
Kobieta ukarana została mandatem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze