Uwaga kierowcy na drodze między Kamienną Góra a Marciszowem osobowy samochód uderzył w drzewo. W tej chwili ruch odbywa się wahadłowo.
Skodą citygo jechała 52-latka. Podróżowała w stronę Kamiennej Góry. Jak wyjaśniła policjantom, była zmęczona i zagapiła się. Uderzyła w przydrożne drzewo.
Kobieta, mieszkanka powiatu kamiennogórskiego, przewieziona została do szpitala w Wałbrzychu. Nie odniosła poważnych obrażeń, ale wymaga wykonania badań.
Kierująca była trzeźwa, jechała sama.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze