Policjanci ustalili sprawcę zniszczenia energochłonnej barierki stojącej przy drodze krajowej nr 5 w Marciszowie.
Do zdarzenia doszło dzisiaj (środa, 26 grudnia) około godziny 13. Kierująca samochodem straciła nad nim panowanie i uderzyła w barierkę. Po zdarzeniu odjechała. Policjanci ustalili, że pojazd prowadziła 61-letnia mieszkanka Kamiennej Góry. Jej samochód ma uszkodzony przód. Kamiennogórzanka ukarana została mandatem. Bariera naprawiona zostanie z odszkodowania wypłaconego przez jej ubezpieczyciela.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze