Reklama

Uderzył w płot

W nocy z wtorku na środę (14/15 sierpnia) na ulicy Kościuszki w Kamiennej Górze doszło do wypadku. BMW uderzyły w ogrodzenie.

 

Samochód prowadził 24-latek, mieszkaniec gminy Kamienna Góra. Prawdopodobnie wyjeżdżał z ul Licealnej, skręcał w prawo w ul. Kościuszki. Stracił panowanie nad pojazdem, kilkanaście metrów dalej, uderzył w płot po drugiej stronie jezdni.

Oprócz kierowcy, samochodem jechało dwóch pasażerów, również mieszkańców gminy Kamienna Góra. Jeden z nich przetransportowany został śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Wałbrzychu. Drugiemu nic się nie stało. Policjanci sprawdzili, że był nietrzeźwy.

Reklama

Trzeźwy był kierowca, który nie odniósł obrażeń. Policjanci zabrali mu prawo jazdy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama