We wtorek (3 kwietnia) młodzicy klubu KKS Olimpia Kamienna Góra bardzo dobrze rozpoczęli rundę wiosenną.
Pierwsze spotkanie młodzi piłkarze kamiennogórskiego klubu rozegrali w Kowarach, z tamtejszą Olimpią. Kamiennogórscy piłkarze zaprezentowali się z jak najlepszej strony i nie dali szans gospodarzom pokonując ich 5 : 1. Bramki: Czubaj x 2, Benhalima-Lisowska x 2, Schabiński x 1.
Skład młodzików KKS Olimpia Kamienna Góra:
Morański / T.Grzyb - Kwiatkowski, D.Grzyb, Ferenc - Czubaj, Gliszczyński, Padoł - Benhalima-Lisowska, Strudziński; Chlipała, Haponiuk, Schabiński, Gomółka, Kornaś, Czyż, trener: Adam Nowak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze