Wczoraj swój pierwszy mecz w rozgrywkach klasy B zagrała druga drużyna Orła Lubawka. Przeciwnikiem była Husaria Grzędy.
Goście rozpoczęli spotkanie szybkim trafieniem Dominika Krzeszowiaka. Cała pierwsza połowa przebiegała pod dyktando ekipy z Lubawki i zakończyła się rezultatem 0:5. Rzut karny podyktowany dla Husarii wybronił bramkarz Orła Daniel Gałek. W drugiej odsłonie gospodarze ożywili swoją grę i wypracowali kilka groźnych sytuacji bramkowych. Mecz zakończył się rezultatem 0:7. Aż pięć goli zdobył Dominik Krzeszowiak, po jednym trafieniu dołożyli: Patryk Matujza i Patryk Zając. Kolejny mecz rezerwy Orła zagrają u siebie, rywalem będzie ekipa Dragona Miszkowice (30 sierpnia, godz. 11:00).
Husaria Grzędy : Orzeł Lubawka II - 0:7 (0:5)
Pierwszy zespół Orła zgodnie z planem w 5. kolejce pauzuje i swój mecz rozegra 30 sierpnia na Stadionie Miejskim w Lubawce. Przeciwnikiem będzie Nysa Kłodzko.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze