W tym roku szkolnym w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze powstała tzw. klasa policyjna. Uczniowie tej klasy odwiedzili wczoraj policjantów z Wrocławia.
Uczniowie kamiennogórskiej szkoły spotkali się z policjantami oddziału prewencji oraz kontrterrorystami. Poznawali sprzęt wykorzystywany przez funkcjonariuszy podczas działań związanych m.in. z zabezpieczaniem imprez, zatrzymaniami niebezpiecznych osób oraz zabezpieczaniem materiałów wybuchowych.
W Komendzie Wojewódzkiej uczniowie poznawali codzienną pracę policjantów. Odwiedzili również Izbę Pamięci.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze