W Krzeszowie zatrzymany został 18-letni mieszkaniec gminy Kamienna Góra. Młodzieniec uciekał z paliwem.
Kradzieże paliwa kojarzą się z samochodami odjeżdżającymi z pełnymi zbiornikami z piskiem opon. Tym razem było inaczej, 18-latek uciekał z plastikowym pojemnikiem, do którego na stacji paliw w Krzeszowie nalał paliwo. Z młodzieńcem w pogoń ruszył pracownik stacji.
Przypadkowo, nieoznakowanym radiowozem jechał patrol policji. Funkcjonariusze zauważyli trwający pościg i ruszyli w pogoń za nastolatkiem. Młodzieniec odrzucił łup, ale i tak został zatrzymany.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze