W sobotę (30 marca) na terenie Kamiennej Góry policjanci chcieli zatrzymać do kontroli osobowego opla. Kierowca nie zatrzymał się i rozpoczął ucieczkę. Do zdarzenia doszło około godziny 23:00.
Podczas pościgu policjanci zablokowali uciekający pojazd i zatrzymali kierowcę. Okazał się nim 45-letni mieszkaniec gminy Kamienna Góra. Badanie wykazało u niego ponad 2,1 promila alkoholu.
Samochód trafił na policyjny parking, mężczyzna wytrzeźwiał w policyjnym areszcie. Odpowiadać będzie za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu oraz za ucieczkę przed policjantami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze