Wczoraj po południu policjanci wezwani zostali na ul. Staszica w Kamiennej Górze. Mieszkańcy prosili o interwencje. W okolicach chodził mężczyzna, który zaczepiał przechodniów.
Na miejsce przyjechał policyjny patrol. Mężczyzna nie chciał poddać się kontroli i rozpoczął ucieczkę. Wbiegł na most na ul. Lompy i skoczył z niego do rzeki.
Na miejsce wezwany został zespół Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń. Odwieziony został do szpitala.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze