Reklama

Bonus Frekwencyjny dla wszystkich gmin powiatu kamiennogórskiego za udział w wyborach - 150 znaków.

Wszystkie gminy z terenu powiatu kamiennogórskiego powinny otrzymać Bonus Frekwencyjny za udział w wyborach. 

Wszystkie gminy z terenu powiatu przekroczyły frekwencyjny próg 60%. Tym samym powinny otrzymać po
- 250 tysięcy złotych z przeznaczeniem na działalność kół gospodyń wiejskich i orkiestr dętych
- 250 tysięcy złotych na lokalne kluby sportowe

Dodatkowo gmina wiejska Kamienna Góra (frekwencja 72,53%) wygrała Bitwę o Remizę, czyli 1 milion złotych na termomodernizację, doposażenie remiz. 

Kolejny milion złotych za najwyższą frekwencję zasilić ma budżet obywatelski jednej z gmin z powiatu.

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama