Wszystkie gminy z terenu powiatu kamiennogórskiego powinny otrzymać Bonus Frekwencyjny za udział w wyborach.
Wszystkie gminy z terenu powiatu przekroczyły frekwencyjny próg 60%. Tym samym powinny otrzymać po
- 250 tysięcy złotych z przeznaczeniem na działalność kół gospodyń wiejskich i orkiestr dętych
- 250 tysięcy złotych na lokalne kluby sportowe
Dodatkowo gmina wiejska Kamienna Góra (frekwencja 72,53%) wygrała Bitwę o Remizę, czyli 1 milion złotych na termomodernizację, doposażenie remiz.
Kolejny milion złotych za najwyższą frekwencję zasilić ma budżet obywatelski jednej z gmin z powiatu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze