Reklama

Tym razem styropian

Kilka dni temu jeden z mieszkańców umieścił zdjęcie kamiennogórskiej fontanny przy ulicy Ogrodowej. Zdjęcie okazywało jak zamiast wody z dysz wydobywała się piana. Ktoś dodał do wody środka który się pieni. W ten weekend ktoś postanowił ?zabezpieczyć? fontannę.

Nieznany sprawca, bądź sprawcy włożyli do fontanny styropian. Wile drobinek rozrzucili wokół ławek. Na trawnikach walają się puste butelki po alkoholu oraz pudełka po pizzy i chipsach.


Jak mówią mieszkańcy okolicznych domów taki widok to prawie co weekendowa tradycja. Od czasu przebudowy parku młodzież dobrze się ?bawi? na wygodnych ławkach.


Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama