Reklama

Tylko po znaczek? - Twoja powiatowa

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie oryginalnie zaparkowanego forda.

Zdjęcie wykonane została przy ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze, przy poczcie. Przed remontem w tym miejscu nie było kwiatów, samochody parkowały na chodniku, przy krawężniku. Po remoncie nie ma już takiej możliwości. Pozostawiony w ten sposób samochód utrudnia przejście wszystkim pieszym, osobom ze szczególnymi potrzebami, a więc poruszającym się na wózku, czy rodzicom z dziećmi z wózkami, ale także osobom z dużym bagażem uniemożliwia poruszanie się.

Według autora zdjęcia, kierująca fordem poszła na pocztę.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama