Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcie oryginalnie zaparkowanego forda.
Zdjęcie wykonane została przy ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze, przy poczcie. Przed remontem w tym miejscu nie było kwiatów, samochody parkowały na chodniku, przy krawężniku. Po remoncie nie ma już takiej możliwości. Pozostawiony w ten sposób samochód utrudnia przejście wszystkim pieszym, osobom ze szczególnymi potrzebami, a więc poruszającym się na wózku, czy rodzicom z dziećmi z wózkami, ale także osobom z dużym bagażem uniemożliwia poruszanie się.
Według autora zdjęcia, kierująca fordem poszła na pocztę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze