Dzisiaj (poniedziałek, 18 lutego) w krzeszowskim opactwie spotkali się przewodnicy, piloci, przedstawiciele biur turystycznych. Gospodarze zorganizowali kolejne "Spotkanie przewodników".
Podczas spotkania przedstawiciele opactwa przedstawili ofertę na rozpoczynający się w Krzeszowie sezon. Zainteresowanie spotkaniem było tak duże, że przewodnicy spotkali się w sali Domu Kultury w Krzeszowie.
Uczestnicy spotkania mogli zwiedzić kompleks kościelny w Krzeszówku, uznawany za kolebkę krzeszowskiego opactwa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze