W niedzielę (31 sierpnia) KSIS Razem organizuje Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Posła na Sejm RP Ryszarda Zbrzyznego.
Będzie to już drugi turniej w tym roku. Zawody odbędą się na Orliku nad kamiennogórskim zalewem. Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 10.00.
Zagrają piłkarze rocznik 2005 i 2006. Wśród zaproszonych gości są drużyny z Jeleniej Góry, Świerzawy, Bolkowa i Chełmska Śląskiego.
Turniej zakończy się tradycyjnie meczem Rodzice Żaków kontra Organizatorzy. Drużyna Organizatorów zagra pod przewodnictwem posła Ryszarda Zbrzyznego.
Razem zaprasza do kibicowania oraz na pyszne kiełbaski z grilla.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze