Reklama

Turniej żaków

W niedzielę (31 sierpnia) KSIS Razem organizuje Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Posła na Sejm RP Ryszarda Zbrzyznego.



Będzie to już drugi turniej w tym roku. Zawody odbędą się na Orliku nad kamiennogórskim zalewem. Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 10.00.

Zagrają piłkarze rocznik 2005 i 2006. Wśród zaproszonych gości są drużyny z Jeleniej Góry, Świerzawy, Bolkowa i Chełmska Śląskiego.

Turniej zakończy się tradycyjnie meczem Rodzice Żaków kontra Organizatorzy. Drużyna Organizatorów zagra pod przewodnictwem posła Ryszarda Zbrzyznego.

Razem zaprasza do kibicowania oraz na pyszne kiełbaski z grilla.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama