Na świetlicy wiejskiej w Ptaszkowie rozegrany zostanie II Turniej Warcabowy im. Tadeusza Hajduka.
Zaplanowane zostały rozgrywki w warcabach 100 polowych. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłoszenia — Wiesław Lipień 605 403 719 lub Adam Ryczko 512 702 582.
Turniej zaplanowany jest na 16 listopada, początek o godzinie 10:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze