Dzisiaj (piątek, 24 sierpnia) w Chełmsku Śląskim rozegrany został turniej piłki nożnej "Dzikich drużyn".
W kategorii dzieci wygrała drużyna Janusze, drugie miejsce zajął Wolf Team, trzecie Białe Orły, a czwarte Andrzeje. W starszej kategorii zmierzyły się dwie drużyny Ursus Okrzeszyn i Pikolaki.
Turniej rozegrany został na boisku przy szkole. Sędzią był Mariusz Zbrzyzny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze