W poniedziałek (11 sierpnia) na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbędzie się turniej piłki nożnej trampkarzy (chłopcy rocznik 2000-2001).
Udział w turnieju mają prawo zawodnicy mieszkający w Kamiennej Górze.
Każda drużyna musi posiadać opiekuna. Przybycie zespołów o godzinie 9.30.
Liczba grających zawodników: 7- 6 w polu + bramkarz, 2 zawodników rezerwowych.
Organizatorem turnieju jest KKS Olimpia Kamienna Góra.
Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą telefonicznie do niedzieli (10 sierpnia) tel. - 512 425 869. Więcej informacji udziela trener Adam Nowak pod tel. 512 425 869.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze