W ramach 34. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Chełmsku Śląskim rozegrany zostanie turniej tenisa stołowego.
Zawody zaplanowane są na 17 stycznia od godziny 9:00 w hali szkoły w Chełmsku Śląskim (ul. Kolonia 14). Nie ma konieczności wcześniejszego zgłoszenia udziału.
Grać mogą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Wpisowe to 10 zł. Zebrane pieniądze trafią do chełmskiego sztabu WOŚP.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze