Reklama

Turniej tenisa

Osiem par gra w turnieju tenisa ziemnego rozgrywanym na kortach nad kamiennogórskim zalewem.

Aktualizacja 8.08.2022.

Turniej wygrała para Michał Święcicki i Adam Święcicki pokonując w finale Adriana Gawlika i Kubę Omachela 6:2

W meczu o trzecie miejsce para mikstowa Aldona Buczek i Michał Bojanowski pokonała parę Bartek Bąk-Dzierżyński i Jacek Mrok 6:3.

Oryginalna informacja
Turniej o puchar burmistrza Kamiennej Góry organizowany jest podczas Dni Kamiennej Góry po raz jedenasty. W tym roku składy par zostały wylosowane. W każdym duecie znalazł się lepszy i słabszy zawodnik. Dzięki temu wyrównane zostały szanse, wszyscy mają możliwość walki o puchary i dobrej zabawy.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama