Osiem par gra w turnieju tenisa ziemnego rozgrywanym na kortach nad kamiennogórskim zalewem.
Aktualizacja 8.08.2022.
Turniej wygrała para Michał Święcicki i Adam Święcicki pokonując w finale Adriana Gawlika i Kubę Omachela 6:2
W meczu o trzecie miejsce para mikstowa Aldona Buczek i Michał Bojanowski pokonała parę Bartek Bąk-Dzierżyński i Jacek Mrok 6:3.
Oryginalna informacja
Turniej o puchar burmistrza Kamiennej Góry organizowany jest podczas Dni Kamiennej Góry po raz jedenasty. W tym roku składy par zostały wylosowane. W każdym duecie znalazł się lepszy i słabszy zawodnik. Dzięki temu wyrównane zostały szanse, wszyscy mają możliwość walki o puchary i dobrej zabawy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze