W hali sporotwej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry.
Turniej zaplanowany jest na 5 marca. Tancerze prezentować się będą w trzech blokach, które rozpoczynać się będą o godzinie 10:00, 13:00 i 17:00.
źródło: baza.taniec.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze