Dzisiaj (piątek, 29 maja) na Orliku przy Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze rozegrany został piłkarski turniej klas szóstych.
W tym roku odbyła się czwarta edycja tych zawodów. W turnieju występować mogą drużyny reprezentujące każdą z klas szóstych kamiennogórskich podstawówek. W tegorocznej edycji z tej możliwości skorzystały dwie klasy ze Szkoły Podstawowej nr 1 i trzy klasy z "dwójki".
Turniej wygrała klasa VIb ze Szkoły Podstawowej nr 2. Drugie miejsce zajęła klasa VIb z "jedynki", a trzecie VIe ze Szkoły Podstawowej nr 1.
Za najlepszego zawodnika uznany został Kacper Tobiasz, zawodniczkę Gosia Dorożyńska, a bramkarza Arek Szkarłat.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze