Reklama

Turniej szóstoklasistów

Dzisiaj (piątek, 29 maja) na Orliku przy Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze rozegrany został piłkarski turniej klas szóstych.



W tym roku odbyła się czwarta edycja tych zawodów. W turnieju występować mogą drużyny reprezentujące każdą z klas szóstych kamiennogórskich podstawówek. W tegorocznej edycji z tej możliwości skorzystały dwie klasy ze Szkoły Podstawowej nr 1 i trzy klasy z "dwójki".

Turniej wygrała klasa VIb ze Szkoły Podstawowej nr 2. Drugie miejsce zajęła klasa VIb z "jedynki", a trzecie VIe ze Szkoły Podstawowej nr 1.

Za najlepszego zawodnika uznany został Kacper Tobiasz, zawodniczkę Gosia Dorożyńska, a bramkarza Arek Szkarłat.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama