Reklama

Turniej strefowy w Kamiennej Górze

W niedzielę (28 października) od godz 10 Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze zaprasza kibiców na Turniej 2 Strefy Jeleniogórskiej w Piłce Siatkowej Mężczyzn rozgrywany w ramach XIX Igrzysk LZS - Mieszkańców Wsi i Miast 2018.

 

Zawody rozegrane zostaną na dwóch halach: przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, ul Traugutta 2 oraz przy Szkole Podstawowej nr 2, ul. Jeleniogórska 7.

W turnieju zagra 6 drużyn wyłonionych z eliminacji w powiatach: lwóweckim, jeleniogórskim i kamiennogórskim. Powiat kamiennogórski reprezentować będą drużyny: "Statyści" Kamienna Góra oraz LKS "Bóbr" Marciszów.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama