W niedzielę (28 października) od godz 10 Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze zaprasza kibiców na Turniej 2 Strefy Jeleniogórskiej w Piłce Siatkowej Mężczyzn rozgrywany w ramach XIX Igrzysk LZS - Mieszkańców Wsi i Miast 2018.
Zawody rozegrane zostaną na dwóch halach: przy Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, ul Traugutta 2 oraz przy Szkole Podstawowej nr 2, ul. Jeleniogórska 7.
W turnieju zagra 6 drużyn wyłonionych z eliminacji w powiatach: lwóweckim, jeleniogórskim i kamiennogórskim. Powiat kamiennogórski reprezentować będą drużyny: "Statyści" Kamienna Góra oraz LKS "Bóbr" Marciszów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze