W sobotę, 29 czerwca na Stadionie Miejskim w Lubawce odbędzie się V edycja turnieju upamiętniającego wieloletniego działacza, trenera i zawodnika Orła Lubawka - Stanisława Podobińskiego.
Oprócz meczów drużyn oldbojów, organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji. Na specjalnym stoisku zaprezentuje się sekcja MUKN "Pod Stróżą" Lubawka, ponadto na najmłodszych czekać będą zabawy sensoplastyczne i konkursy z nagrodami. Turniej podsumowany zostanie dekoracją zwycięskich drużyn oraz wytypowaniem i nagrodzeniem - najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza oraz MVP czyli najbardziej wartościowego zawodnika.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze