Reklama

Turniej Podobińskiego

W sobotę, 29 czerwca na Stadionie Miejskim w Lubawce odbędzie się V edycja turnieju upamiętniającego wieloletniego działacza, trenera i zawodnika Orła Lubawka - Stanisława Podobińskiego.

 

Oprócz meczów drużyn oldbojów, organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji. Na specjalnym stoisku zaprezentuje się sekcja MUKN "Pod Stróżą" Lubawka, ponadto na najmłodszych czekać będą zabawy sensoplastyczne i konkursy z nagrodami. Turniej podsumowany zostanie dekoracją zwycięskich drużyn oraz wytypowaniem i nagrodzeniem - najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza oraz MVP czyli najbardziej wartościowego zawodnika.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama