Dnia 11 października 2022 roku zawodnicy klubu „Podaj rękę” Kamienna Góra działającego przy Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze wzięli udział XIX Dolnośląskim Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Wojcieszowie.
Przy pięknych warunkach atmosferycznych i dopingu kolegów ze szkoły kamiennogórscy sportowcy zaprezentowali swoje umiejętności piłkarskie i zajęli trzecie miejsce w turnieju.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze