Reklama

Turniej orlików

W niedzielę (27 kwietnia) w Kowarach odbył się turniej w ramach jeleniogórskiej ligi orlików. W zawodach uczestniczyły drużyny KKS Olimpia Kamienna Góra., Czarnych Przedwojów i Bobra Marciszów.



W pierwszym meczu młodzi zawodnicy Olimpii zremisowali z rówieśnikami ze Świerzawy 2:2. W kolejnych spotkaniach pokonali Łomnicę i Kowary. Drugiej porażki Olimpia doznała z Czarnymi Przedwojów. Na zakończenie turnieju Olimpia pokonała Bobra Marciszów.

Olimpia Kamienna Góra zajęła drugie miejsce w turnieju. Najlepszym Zawodnikiem turnieju wybrany został Oskar Trzebiński, a najlepszym ?asystentem? Marcel Chmielewski obaj z Kamiennej Góry.

Skład Olimpii: Dominik Łuszczyński, Marcel Chmielewski, Oskar Trzebiński, Kacper Cygal, Wiktor Basta, Dawid Nowak, Oliwer Zwolski, Damian Pietrzykowski, Przemysław Wińcza, Maciej Mszański. Trener: Piotr Cukier. Kierownik drużyny: Rajmund Gądek

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama