W niedzielę (27 kwietnia) w Kowarach odbył się turniej w ramach jeleniogórskiej ligi orlików. W zawodach uczestniczyły drużyny KKS Olimpia Kamienna Góra., Czarnych Przedwojów i Bobra Marciszów.
W pierwszym meczu młodzi zawodnicy Olimpii zremisowali z rówieśnikami ze Świerzawy 2:2. W kolejnych spotkaniach pokonali Łomnicę i Kowary. Drugiej porażki Olimpia doznała z Czarnymi Przedwojów. Na zakończenie turnieju Olimpia pokonała Bobra Marciszów.
Olimpia Kamienna Góra zajęła drugie miejsce w turnieju. Najlepszym Zawodnikiem turnieju wybrany został Oskar Trzebiński, a najlepszym ?asystentem? Marcel Chmielewski obaj z Kamiennej Góry.
Skład Olimpii: Dominik Łuszczyński, Marcel Chmielewski, Oskar Trzebiński, Kacper Cygal, Wiktor Basta, Dawid Nowak, Oliwer Zwolski, Damian Pietrzykowski, Przemysław Wińcza, Maciej Mszański. Trener: Piotr Cukier. Kierownik drużyny: Rajmund Gądek

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze