Reklama

Turniej orlików

W niedzielę (25 maja) w Marciszowie rozegrany został turniej piłkarskich orlików.


Turniej wygrała drużyny ze Świerzawy, która w finale pokonała pierwszą drużynę Olimpii Kamienna Góra. W rozgrywkach grupowych kamiennogórzanie pokonali drużyny z Przedwojowa i Marciszowa. W półfinale byli lepsi od rówieśników z Łomnicy.

Olimpia wystawiła również drugą drużynę, która zajęła szóste miejsce przegrywając ostatni mecz z drużyną z Marciszowa.

Skład:
Olimpia I ? Marcel Chmielewski, Damian Pietrzykowski, Kacper Cygal, Dominik Łuszczyński, Oskar Trzebiński, Maciej Mszański, Oliwer Zwolski, Przemek Wińcza, Wiktor Basta
Olimpia II ? Jakub Gądek, Florian Kazana, Kacper Kaczor, Fabian Plata, Kacper Mondzelewski, Michał Stanisławski, Hubert Jawor, Dawid Nowak, Marcel Breitenfellner
Trener: Piotr Cukier Kierownik drużyn: Rajmund Gądek

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama