W niedzielę (25 maja) w Marciszowie rozegrany został turniej piłkarskich orlików.
Turniej wygrała drużyny ze Świerzawy, która w finale pokonała pierwszą drużynę Olimpii Kamienna Góra. W rozgrywkach grupowych kamiennogórzanie pokonali drużyny z Przedwojowa i Marciszowa. W półfinale byli lepsi od rówieśników z Łomnicy.
Olimpia wystawiła również drugą drużynę, która zajęła szóste miejsce przegrywając ostatni mecz z drużyną z Marciszowa.
Skład:
Olimpia I ? Marcel Chmielewski, Damian Pietrzykowski, Kacper Cygal, Dominik Łuszczyński, Oskar Trzebiński, Maciej Mszański, Oliwer Zwolski, Przemek Wińcza, Wiktor Basta
Olimpia II ? Jakub Gądek, Florian Kazana, Kacper Kaczor, Fabian Plata, Kacper Mondzelewski, Michał Stanisławski, Hubert Jawor, Dawid Nowak, Marcel Breitenfellner
Trener: Piotr Cukier Kierownik drużyn: Rajmund Gądek
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze