Reklama

Turniej oldbojów

Pięć drużyn wystartowało w dzisiejszym (sobota, 29 czerwca) piątym turnieju oldbojów im. Staszka Podobińskiego. Zawody zorganizowane zostały w Lubawce przez miejscowego Orła.

 

W turnieju zagrały drużyny Włókniarza Chełmsko Śląskie, Czarnych Przedwojów, Olimpii Kamienna Góra, Unii Bogaczowice i Orła Lubawka. Mecze rozgrywane były na dwóch boiskach.

Staszek Podobiński był piłkarzem i działaczem Orła. Zmarł nagle w 2000 roku, miał 52 lata.

Piłkarskim zmaganiom towarzyszyła prezentacja sportowców MUKN Pod Stróżą Miszkowice. Biathloniści uruchomili laserową strzelnicę. Zorganizowali również kiermasz ciast, zbierają bowiem fundusze na zakup karabinu.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama