Reklama

Turniej młodzików

Wczoraj (czwartek, 20 lutego) w Boguszowie Gorcach odbył się turniej halowej piłki nożnej młodzików. W zawodach uczestniczyła drużyna kamiennogórskiej Olimpii.


Turniej rozpoczął się od rozgrywek w dwóch grupach. W grupie A walczyły drużyny: KP Górnik Gorce I, Olimpia Kamienna Góra, SP Szczyt Boguszów Gorce II, Baszta Wałbrzych. W grupie B zmierzyły się ekipy: Górnik Wałbrzych, Zjednoczeni Żarów, KP Górnik Gorce II, SP Szczyt Boguszów -Gorce I.

W grupie Olimpia pokonała wszystkich rywali: KP Górnik Gorce I 1:0, SP Szczyt Boguszów Gorce II 3:0, Baszta Wałbrzych 4:1.

W półfinale turnieju kamiennogórzanie trafili na zespół z Żarowa. W meczu padł remis 1:1 i dopiero w rzutach karnych Olimpia wygrała 1:0.

Finał rozgrywek stał na bardzo wysokim poziomie. Podopieczni Adama Nowaka grali ze znanym zespołem na arenie piłkarskiej Górnikiem Wałbrzych. Spotkanie było wyrównane z niewielką przewagą Olimpii. Młodzi kamiennogórzanie przez dłuższy czas prowadziła 2:1. Jednak pod koniec meczu piłkarzom zabrakło koncentracji. Stracili prowadzenie, a 12 sekund przed końcem Górnik wyszedł na prowadzenie 2:3.

Patryk Rzeszotko z kamiennogórskiej Olimpii wybrany został  najlepszym technikiem turnieju.

Skład zespołu: M. Motak, G. Zioła, D. Zioła, O. Jacel, B. Młodziński, P. Rzeszotko, T. Cukier,  J. Żuk, S. Jerzak, M. Chmielewski, O. Trzebiński

Sponsorami wyjazdu na turniej byli: Firma Tom Car oraz cukiernia Łodzianka.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama