Wczoraj (czwartek, 20 lutego) w Boguszowie Gorcach odbył się turniej halowej piłki nożnej młodzików. W zawodach uczestniczyła drużyna kamiennogórskiej Olimpii.
Turniej rozpoczął się od rozgrywek w dwóch grupach. W grupie A walczyły drużyny: KP Górnik Gorce I, Olimpia Kamienna Góra, SP Szczyt Boguszów Gorce II, Baszta Wałbrzych. W grupie B zmierzyły się ekipy: Górnik Wałbrzych, Zjednoczeni Żarów, KP Górnik Gorce II, SP Szczyt Boguszów -Gorce I.
W grupie Olimpia pokonała wszystkich rywali: KP Górnik Gorce I 1:0, SP Szczyt Boguszów Gorce II 3:0, Baszta Wałbrzych 4:1.
W półfinale turnieju kamiennogórzanie trafili na zespół z Żarowa. W meczu padł remis 1:1 i dopiero w rzutach karnych Olimpia wygrała 1:0.
Finał rozgrywek stał na bardzo wysokim poziomie. Podopieczni Adama Nowaka grali ze znanym zespołem na arenie piłkarskiej Górnikiem Wałbrzych. Spotkanie było wyrównane z niewielką przewagą Olimpii. Młodzi kamiennogórzanie przez dłuższy czas prowadziła 2:1. Jednak pod koniec meczu piłkarzom zabrakło koncentracji. Stracili prowadzenie, a 12 sekund przed końcem Górnik wyszedł na prowadzenie 2:3.
Patryk Rzeszotko z kamiennogórskiej Olimpii wybrany został najlepszym technikiem turnieju.
Skład zespołu: M. Motak, G. Zioła, D. Zioła, O. Jacel, B. Młodziński, P. Rzeszotko, T. Cukier, J. Żuk, S. Jerzak, M. Chmielewski, O. Trzebiński
Sponsorami wyjazdu na turniej byli: Firma Tom Car oraz cukiernia Łodzianka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze