Na stadionie w Lubawce odbył się turniej piłki nożnej ŁączyMY pokolenia. Drugiego dnia rywalizowali młodzi piłkarze - młodzicy i młodzicy młodsi.
Wczoraj w Lubawce grały drużyny oldboyów, dzisiaj turniej rozegrany został na dwóch boiskach. łącznie zagrało dziewięć drużyn.
W grupie młodzików walczyły cztery drużyny. Dwie reprezentowały Orła Lubawkę i AS Krzeszów. Dodatkowo grał Bóbr Marciszów i Kamiennogórska Akademia Piłkarska. Turniej wygrała pierwsza drużyna Orła i AS, drugie miejsce zajęła KAP, trzecie Bóbr. Najlepszym zawodnikiem wybrany został Krzysiek Bestling, najlepszym strzelcem został Ksawery Skalny.
W drugiej grupie walczyło pięć drużyn. Ponownie dwie ekipy wystawił Orzeł razem z AS-em, Do rozgrywek przystąpił również Bobr Marciszów, KAP Kamienna Góra oraz dziewczęta z MKS Chełmsko Śląskie. W tej kategorii wygrała Kamiennogórska Akademia Piłkarska, drugie miejsce zajął Bóbr Marciszów, trzecie pierwsza ekipa Orła i AS-a. Najlepszą zawodniczką została Wiktoria Tokarska, a tytuł najlepszego strzelca ustrzelił Oskar Sproch.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze