Reklama

Turniej młodzików

Na stadionie w Lubawce odbył się turniej piłki nożnej ŁączyMY pokolenia. Drugiego dnia rywalizowali młodzi piłkarze - młodzicy i młodzicy młodsi.

Wczoraj w Lubawce grały drużyny oldboyów, dzisiaj turniej rozegrany został na dwóch boiskach. łącznie zagrało dziewięć drużyn.

W grupie młodzików walczyły cztery drużyny. Dwie reprezentowały Orła Lubawkę i AS Krzeszów. Dodatkowo grał Bóbr Marciszów i Kamiennogórska Akademia Piłkarska. Turniej wygrała pierwsza drużyna Orła i AS, drugie miejsce zajęła KAP, trzecie Bóbr. Najlepszym zawodnikiem wybrany został Krzysiek Bestling, najlepszym strzelcem został Ksawery Skalny.

W drugiej grupie walczyło pięć drużyn. Ponownie dwie ekipy wystawił Orzeł razem z AS-em, Do rozgrywek przystąpił również Bobr Marciszów, KAP Kamienna Góra oraz dziewczęta z MKS Chełmsko Śląskie. W tej kategorii wygrała Kamiennogórska Akademia Piłkarska, drugie miejsce zajął Bóbr Marciszów, trzecie pierwsza ekipa Orła i AS-a. Najlepszą zawodniczką została Wiktoria Tokarska, a tytuł najlepszego strzelca ustrzelił Oskar Sproch.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama