Dom Kultury w Lubawce zaprasza na Turniej Koszykówki Ulicznej. Zawody odbędą się w piątek (4 lipca).
Turniej rozegrany ma być na boisku w parku Watra. Początek rozgrywek zaplanowano na godzinę 11.00. Organizatorzy przewidzieli dwie kategorie wiekowe: szkoły podstawowe i gimnazja. Grać mogą dwuosobowe drużyny z jednym rezerwowym.
Zapisy przyjmowane są w Domu Kultury w Lubawce oraz pół godziny przed rozpoczęciem turnieju.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze