MGOK w Lubawce organizuje Turniej Piłki Nożnej "Dzikich Drużyn". Zawody odbędą się w poniedziałek (4 sierpnia) na stadionie sportowym w Lubawce.
W rywalizacji mogą uczestniczyć drużyny z trzech kategorii wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum oraz w kategorii ?Open?.
REGULAMIN
1.Termin turnieju: 04.08.2014 r.
2.Miejsce turnieju: stadion sportowy w Lubawce
3.Cele turnieju: popularyzacja gry w piłkę nożną, krzewienie kultury fizycznej
4.Organizator turnieju:
Miejsko ? Gminny Ośrodek Kultury w Lubawce
5.Warunki udziału: zgłoszenie udziału do 04.08.2014 r. w Domu Kultury w Lubawce lub bezpośrednio przed turniejem do godziny 9.30.
6.Uczestnicy:
a) Szkoła Podstawowa (I kategoria)
b) Gimnazjum (II kategoria)
c) ?Open?(III kategoria)
7.Systemy rozgrywek: pucharowy lub ?każdy z każdym?
8.Nagrody: dyplomy, nagrody rzeczowe
9.Przepisy ogólne:
W turnieju uczestniczą 5 osobowe zespoły (4+1) we wszystkich kategoriach wiekowych z terenu Gminy Lubawka. W zespole może być 1 gracz rezerwowy.
Na liście zgłoszeniowej należy podać nazwę zespołu, skład, kapitana zespołu.
Czas gier i system rozgrywek turniejowych uzależniony jest od ilości zgłoszonych zespołów.
10.Postanowienia końcowe:
- kwestie sporne rozstrzyga na miejscu sędzia prowadzący turniej, bez prawa odwołania (łącznie z dyskwalifikacją zawodnika/zespołu)
- w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych turniej zostanie przełożony
- organizator zastrzega sobie prawo zmian w regulaminie
11.Program turnieju.
a) mecze Szkoła Podstawowa od godz. 10:00
-rozstrzygnięcie turnieju w I kategorii, wręczenie nagród
b) mecze Gimnazjum od godz. 12:00
-rozstrzygnięcie turnieju w II kategorii, wręczenie nagród
b) mecze kategorii ?Open? od godz. 14:00
-rozstrzygnięcie turnieju w III kategorii, wręczenie nagród
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze