W środę (27 listopada) uczniowie szkół podstawowych z Kamiennej Góry i Marciszowa walczyli w zawodach miejskich w koszykówce.
Do rywalizacji w kategorii chłopców pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze, a drugie drużyna podstawówki z Marciszowa. Obie szkoły awansowały do rozgrywek na szczeblu powiatu. Trzecie miejsce zajęli chłopca z kamiennogórskiej "jedynki".
Wyniki
SP1 ? SP Marciszów: 16:24
SP2 ? SP Marciszów: 12:10
SP1 ? SP 2: 8:15
Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 2: Daniel Zioła, Bartek Soja, Kamil Sroka, Hubert Czoch, Mikołaj Regewicz, Radosław Walczak, Kewin Kolanek, Piotr Samek, Mariusz Mizieliński, Gracjan Wastag, Filip Czugała.
Do rywalizacji dziewcząt przystąpiły tylko dwie drużyny. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 pokonała drużyną z Marciszowa (16:4). Awans na zawody powiatowe wywalczyły tylko dziewczęta z "dwójki".
Skład Szkoły Podstawowej nr 2: Alicja Żelazko, Karina Czerwińska, Paulina Zaganiaczy, Anna Siwak, Martyna Ozdobińska, Alicja Nowicka, Kamila Pawlik, Ewelina Greniuk, Dominika Seńków, Amelia Szemiako, Klaudia Nogaj, Karolina Czajka.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze