Od początku kwietnia dochodziło do włamań do jednego z remontowanych budynków w Chełmsku Śląskim. Sprawcy kradli armaturę łazienkową, płytki i elektronarzędzia. Straty oszacowane zostały na 30 tys. zł.
Lubawscy policjanci wytypowali troje podejrzanych. W ubiegłym tygodniu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 42 i 40 lat z gminy Lubawka oraz 27-letnią kobietę z powiatu wałbrzyskiego. Funkcjonariusze odzyskali część łupów.
Zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem w warunkach recydywy. Grozi im nawet 15 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze