Reklama

Trzy medale

W sobotę (17 maja) w Ścinawce Średniej rozegrane zostały Finały Dolnośląskich Indywidualnych Mistrzostw w Szachach LZS i Mieszkańców Wsi.


Rozgrywki rozgrywane były w sześciu kategoriach wiekowych. Reprezentacja powiatu kamiennogórskiego liczyła 6 szachistów i 3 szachistki reprezentujące dwa kluby: UKS DEBIUT Przedwojów i UKS ZADRNA Kamienna Góra.

W kategorii ?SENIOREK? srebrny medal wywalczyła Emilia Kmiecik z DEBIUTU, minimalnie przegrywając złoty medal punktacją pomocniczą.

Jedna z faworytek kategorii ?JUNIOREK DO LAT 18? Kasia Kmiecik z DEBIUTU nie zawiodła i zdobyła brązowy medal.

Lipień Wiesław z DEBIUTU w gronie ?SENIORÓW? powalczył i również wrócił z mistrzostw z brązowym krążkiem.

Wyniki pozostałych szachistów z powiatu kamiennogórskiego:
Czoch Hubert ? ?JUNIORZY DO LAT 14? ? 5 miejsce - UKS ZADRNA
Czoch Karol? ?JUNIORZY DO LAT 18? ? 7 miejsce - UKS ZADRNA
Obidowski Michał ? ?JUNIORZY DO LAT 14? ? 12 miejsce - UKS ZADRNA
Guziewicz Wojciech ? ?SENIORZY? ? 12 miejsce ? UKS DEBIUT
Stepko Sara ? ?JUNIORKI DO LAT 14? ? 12 miejsce ? UKS DEBIUT
Pazik Kacper ? ?JUNIORZY DO LAT 18? ? 13 miejsce - UKS DEBIUT

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama