Aż trzy mandaty wystawili policjanci po kolizji jednego pojazdu w Leszczyńcu. Osobowy volkswagen wpadł w poślizg próbując ominąć psa.
Kamiennogórscy policjanci otrzymali zgłoszenie do leżącego w rowie volkswagena w Leszczyńcu. Jak informowała osoba zgłaszająca kierowca mógł być pod wpływem alkoholu.
Przybyli na miejsce policjanci spotkali trzech mężczyzn. Dwóch mężczyzn piło alkohol przy rozbitym pojeździe. Okazało się że byli to pasażerowie volkswagena. Kierowca był trzeźwy.
W wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Policja wystawiła mandat sprawcy kolizji oraz pasażerom za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze