Osoby chcące zostać dyrektorem jednej z trzech placówek oświatowych powiatu kamiennogórskiego mogą składać oferty do 15 marca. Ogłoszenie konkursów związane jest ze zbliżającym się zakończaniem obecnych kadencji.
Powiat ogłosił konkursy na dyrektorów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Specjalnych i Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze