W drugim dniu projektu Kino na każdy rogu, zespół Harygma zaprezentował aż trzy filmy. Widzowie zebrali się w holu kamienicy przy Alei Wojska Polskiego 12.
Kinomaniacy obejrzeli filmy: ?Szybka Forsa", "Mural w 15 minut" oraz ""The No Movie"".

Jutro (środa, 19 lutego) w jednym z garaży przy ulicy Wałbrzyskiej odbędzie się projekcja komediodramatu Niebo.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze