Reklama

"Trzeźwy poranek" na Dolnym Śląsku

Wczoraj ponad 200 policjantów prowadziło akcję "Trzeźwy poranek". Akcja realizowano była na terenie całego województwa.

Na terenie powiatu kamiennogórskiego policjanci przeprowadzili ponad tysiąc kontroli. Jeden kierowca jechał będąc w stanie po użyciu alkoholu. Podczas kontroli w Krzeszowie 54-latek wydmuchał 0,34 promila.

Podczas akcji na terenie całego województwa przeprowadzonych zostało 15687 kontroli. Część z nich wykazała łamanie przez kierowców przepisów. 32 kierowców było nietrzeźwych, a 31 prowadziło samochód będą w stanie po użyciu alkoholu. Policjanci ujawnili również dwóch kierujących, którzy prowadzili pojazdy pomimo sądowego zakazu.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama