Wczoraj ponad 200 policjantów prowadziło akcję "Trzeźwy poranek". Akcja realizowano była na terenie całego województwa.
Na terenie powiatu kamiennogórskiego policjanci przeprowadzili ponad tysiąc kontroli. Jeden kierowca jechał będąc w stanie po użyciu alkoholu. Podczas kontroli w Krzeszowie 54-latek wydmuchał 0,34 promila.
Podczas akcji na terenie całego województwa przeprowadzonych zostało 15687 kontroli. Część z nich wykazała łamanie przez kierowców przepisów. 32 kierowców było nietrzeźwych, a 31 prowadziło samochód będą w stanie po użyciu alkoholu. Policjanci ujawnili również dwóch kierujących, którzy prowadzili pojazdy pomimo sądowego zakazu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze