Dzisiaj (poniedziałek, 10 marca) policjanci z powiatu kamiennogórskiego przeprowadzili kolejną akcję "Trzeźwy poranek".
Funkcjonariusze sprawdzali trzeźwość kierowców na kilku drogach wjazdowych do Kamiennej Góry, po raz pierwszy ustawili również posterunek w Lubawce. Kontrolowane było również przestrzeganie przepisów dotyczących korzystania z pasów bezpieczeństwa.
Podczas 660 kontroli ujawniony został jeden nietrzeźwy kierowca, miał 0,4 promila. Policjanci ujawnili również 9 osób łamiących przepisy dotyczące stosowania pasów bezpieczeństwa.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze