Dzisiaj (poniedziałek, 14 maja) na terenie powiatu kamiennogórskiego policjanci przeprowadzili akcję Trzeźwy poranek.
Przeprowadzone zostały 262 kontrole trzeźwości. W dwoje kierujących, oboje z gminy Lubawka, jechało pod wpływem alkoholu, mieli między 0,2 a 0,5 promila.
W związku ze złym stanem pojazdu, policjanci zabrali jeden dowód rejestracyjny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze