Po raz kolejny kamiennogórscy policjanci przeprowadzili akcję Trzeźwy poranek, podczas której sprawdzali trzeźwość kierowców.
Tym razem policjanci skontrolowali 351 kierowców. Funkcjonariusze ujawnili pięciu kierujących prowadzących pod wpływem alkoholu. Czterech wydmuchało poniżej 0,5 promila, jeden miał 0,9 promila.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze