Policjanci ruchu drogowego prowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn.: „Trzeźwość”. Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa na drogach poprzez eliminowanie z ruchu pijanych kierowców.
Przez dwa dni policjanci z całego województwo prowadzą działania w ramach Akcji Trzeźwość.
Akcja trwać ma dzisiaj (poniedziałek) od godz. 4:00 do godz.10:00 oraz jutro (wtorek) w godz. od 15:00 do 21:00). Działania mają jeden podstawowy cel, a mianowicie poprawę bezpieczeństwa na drogach.
Przypominamy, że niezależnie od dwudniowych wzmożonych działań, policjanci każdego dnia, podczas bieżących kontroli drogowych, sprawdzają stan trzeźwości kierowców.
Pamiętajmy jednak, że bezpieczeństwo na drodze w głównej mierze zależy od nas samych.
Apelujemy zatem o rozsądek i przestrzeganie przepisów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze