Reklama

Trzeźwość

Policjanci ruchu drogowego prowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn.: „Trzeźwość”. Celem działań jest poprawa bezpieczeństwa na drogach poprzez eliminowanie z ruchu pijanych kierowców.

Przez dwa dni policjanci z całego województwo prowadzą działania w ramach Akcji Trzeźwość.

Akcja trwać ma dzisiaj (poniedziałek) od godz. 4:00 do godz.10:00 oraz jutro (wtorek) w godz. od 15:00 do 21:00). Działania mają jeden podstawowy cel, a mianowicie poprawę bezpieczeństwa na drogach.

Przypominamy, że niezależnie od dwudniowych wzmożonych działań, policjanci każdego dnia, podczas bieżących kontroli drogowych, sprawdzają stan trzeźwości kierowców. 
Pamiętajmy jednak, że bezpieczeństwo na drodze w głównej mierze zależy od nas samych.

Reklama

Apelujemy zatem o rozsądek i przestrzeganie przepisów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/02/2026 10:31
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama