Tradycyjnym polonezem uczniowie klas trzecich pożegnali gimnazjum w Pisarzowicach.
Po tańcu uroczyście wręczone zostały stypendia naukowe i sportowe. Uczniowie promowani z wyróżnieniem odebrali nagrody. Klaudia Orszulak otrzymała nagrodę fair play, a Patryk Minicki i Izabela Bieda otrzymali nagrody za osiągnięcia sportowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze