Reklama

Trzecie Kobiecanki

W Centrum Kultury po raz trzecie spotkały się przedstawicielki płci pięknej na Kobiecankach Kameralnych. Spotkanie odbyło się pod patronatem Burmistrza Kamiennej Góry.

 

Kobiecanki obecne są w 12 gminach województwa dolnośląskiego. W Kamiennej Górze każda edycja przyciąga kilkadziesiąt osób w rożnym wieku. Tym razem panie m.in. wysłuchały wykładu na temat asertywności, dowiedziały się jak nie dać się nabić w butelkę w warsztacie samochodowym oraz przeszły mini metamorfozy. Wszystkie uczestniczki Kobiecanek otrzymały drobne upominki. Panie wzięły udział w konkursach, w których do wygrania był m.in. sprzęt gospodarstwa domowego czy zestawy kosmetyków.

 

Podczas spotkania nie zabrakło już tradycyjnej szafiarki czy porad stylistów, kosmetyczek.  

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama