W Centrum Kultury po raz trzecie spotkały się przedstawicielki płci pięknej na Kobiecankach Kameralnych. Spotkanie odbyło się pod patronatem Burmistrza Kamiennej Góry.
Kobiecanki obecne są w 12 gminach województwa dolnośląskiego. W Kamiennej Górze każda edycja przyciąga kilkadziesiąt osób w rożnym wieku. Tym razem panie m.in. wysłuchały wykładu na temat asertywności, dowiedziały się jak nie dać się nabić w butelkę w warsztacie samochodowym oraz przeszły mini metamorfozy. Wszystkie uczestniczki Kobiecanek otrzymały drobne upominki. Panie wzięły udział w konkursach, w których do wygrania był m.in. sprzęt gospodarstwa domowego czy zestawy kosmetyków.

Podczas spotkania nie zabrakło już tradycyjnej szafiarki czy porad stylistów, kosmetyczek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze