UKS Maraton Pisarzowice uruchomił trzecią sekcję. W klubie rozpoczęła działalność sekcja narciarstwa zjazdowego.
Do tej pory klub miał sekcję badmintona i tenisa stołowego. Z inicjatywą rozszerzenia działalności wyszła Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkół w Pisarzowicach. W nowej sekcji tajniki narciarstwa zjazdowego poznaje 25 osób. Są to uczniowie szkoły w Pisarzowicach. Dzieci podzielone zostały na 3 grupy. Każda odbędzie 10 spotkań pod czujnym okiem trenera.
Zajęcia odbywają się na stoku Czarnów-Ski
fot. facebook / Rada Rodziców Zespół Szkół Pisarzowice
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze